ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
Харків

Від 29.03.06 № 175.

Про затвердження акта державної приймальної комісії про прийняття в
експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта "Утилізація тепла димових
газів на Шебелинському відділенні переробки газового конденсату та нафти"

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2004 року № 1243 "Про порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів":

Затвердити акт державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта "Утилізація тепла димових газів на Шебелинському відділенні переробки газового конденсату та нафти".

Голова обласної державної адміністрації А. АВАКОВ