УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА


РОЗПОРЯДЖЕННЯ



Від 15.01.2009 № 29

Про видачу свідоцтва про право власності на нерухоме майно.

Враховуючи висновок комунального підприємства «Харківське міське бюро технічної інвентаризації» від 15.01.2009 р. № 2390046 щодо видачі свідоцтва про право власності товариству з обмеженою відповідальністю «НЕРУМ» на нежитлову будівлю, яка розташована по вул. Сумській, 35, на підставі п.п. 10 п. «б» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та Тимчасового положення про порядок реєстрації прав власності на нерухоме майно, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 07.02.2002 р. № 7/5 (зі змінами та доповненнями), керуючись ст.ст. 42, 59 зазначеного Закону:

1. Видати товариству з обмеженою відповідальністю «НЕРУМ» свідоцтво про право власності на нежитлову будівлю літ. «Ц-6» загальною площею 4691,1 кв.м, розташовану по вул. Сумській, 35.

2. КП «Харківське МіськБТІ» (Дегтярьов М.І.) в установленому порядку оформити свідоцтво про право власності за встановленим зразком, згідно з п.1 цього розпорядження.

3. Товариству з обмеженою відповідальністю «НЕРУМ» в місячний термін зареєструвати вказану нежитлову будівлю в КП «Харківське Міськ БТІ».

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови - директора Департаменту економіки та комунального майна Фатєєва М.І.


Міський голова М.М. Добкін