УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА


РОЗПОРЯДЖЕННЯ



Від 25.08.2010 № 2425

Про видачу свідоцтва про право власності на нерухоме майно.

Враховуючи висновок комунального підприємства «Харківське міське бюро технічної інвентаризації» від 04.08.2010 р. №2392381 щодо видачі свідоцтва про право власності товариству з обмеженою відповідальністю «УКРЕНЕРГОАВТОМАТИКА» на нежитлову будівлю, яка розташована по вул. Артема, 17, на підставі ст. 325 ЦК України, п.п. 10 п. «б» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Тимчасового положення про порядок державної реєстрації прав власності на нерухоме майно, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 07.02.2002 р. № 7/5 (зі змінами та доповненнями), керуючись ст.ст. 42, 50, 59 зазначеного Закону:

1. Видати товариству з обмеженою відповідальністю «УКРЕНЕРГОАВТОМАТИКА» свідоцтво про право власності на нежитлову будівлю літ. «Б-3» загальною площею 708,7 кв.м, яка розташована по вул. Артема, 17.

2. КП «Харківське МіськБТІ» (Дегтярьов М.І.) у встановленому порядку оформити свідоцтво про право власності за встановленим зразком згідно з п. 1 цього розпорядження.

3. Товариству з обмеженою відповідальністю «УКРЕНЕРГОАВТОМАТИКА» у місячний термін зареєструвати вказану нежитлову будівлю в КП «Харківське МіськБТІ».

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови - директора Департаменту економіки та комунального майна Фатєєва М.І.


Секретар міської ради Г.А. Кернес