УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

Від 11.09.2002 № 913

Про затвердження акта державної технічної комісії про прийняття в експлуатацію реконструйованого нежитлового приміщення ТОВ «Мед-сервіс» під аптеку та магазин непродовольчих товарів з влаштуванням відокремлених входів по вул. Сумській, 41/2 у Дзержинському районі

Рішенням міськвиконкому від 27.03.2002 р. № 455 дозволено товариству з обмеженою відповідальністю «Мед-сервіс», надалі - ТОВ «Мед-сервіс», проектування та реконструкцію нежитлового приміщення по вул. Сумській, 41/2 під аптеку та магазин непродовольчих товарів з влаштуванням відокремлених входів, яку здійснити до 01.03.03 р.

Згідно з положенням «Про порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, не включених до державного замовлення, в Харківській області», затвердженим розпорядженням голови Харківської облдержадміністрації від 05.08.99 р. № 650, його розпорядженням від 12.06.2000 р. № 528 про внесення змін до цього положення та державними будівельними нормами України (ДБН А.3.1-3-94) «Прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів. Основні положення», на підставі ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст. 59 вказаного Закону виконавчий комітет Харківської міської ради

ВИРІШИВ:

Затвердити акт державної технічної комісії про прийняття в експлуатацію реконструйованого нежитового приміщення під аптеку та магазин непродовольчих товарів з влаштуванням відокремлених входів по вул. Сумській, 41/2 ТОВ «Мед-сервіс» загальною площею 157,5 м2.

Міський голова В. Шумілкін